PokePol

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-09-10 22:18:19

Kazecik

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-09-10
Posty: 2
Punktów :   

Od 5lv Do 50lv

Na poczatek polecam wziasc Pichu, i isc "dexowac" pokemony, kiedy juz wbijecie dajmy 15 lv, idzcicie na box 1 (najlepsze co moze sie trafic to Shedller). Kiedy zrobicie box 1, polecam zainwestowac w Psyducka, poniewaz na wodzie znakomicie leci LV. Na wodzie expicie do ~30 LV, lapiac wszystkie pokemony oczywiscie bez Magikarpiow. Na 30 LV dobrze jest zainwestowac w pokemony takie jak Bulbasaur, Squirtle lub Charmander. Kiedy mamy jeden z tych trzech pokemonow, idzemy oczywiscie expic na pokemony wrazliwe na dany zywiol np.

Charmander - Gloom, Weepinbell, Beedrill,
Squirtle - nie jestem pewny ale z potkami moze dobrze by sie expilo na kregu.. ponyty, growlite, charmandery
Bulbasaur - polecam wyspe Squirtlow, tylko uwazajcie bo sa tam Starmie, Wartotle, Blastoise, a nawet Executor.

Polecam tez zrobic box 2 na 30 lv, poniewaz nie jest trudny trzeba tylko znalesc dobra droge.. nie wiem czy moge tu napisac ktora to droga.. ale chyba bedzie lepiej jesli sami to odkryjecie.. bedziecie miec wiecej zabawy i zjedzonych nerwow:).

Tymi trzema pokemonami expijcie do 50LV.

Na 50LV udajcie sie nad PC po schodach do Pr. i on da wam do wyboru stony 1 mozecie sobie wziasc(polecam Leaf Stone do zrobienia Vileplume lub Ivysaura).

Do 50 lv mysle ze juz zapoznacie sie z gra i sami bedziecie wiedziec gdzie expic jakie pokemony zdobyc..

Jesli macie jakies pytania to piszcie na nick Kazecik.. Czesto jestem zalogowany..

Jesli macie jakies uwagi dotyczace do tego poradnika prosze o wypisaniu ich w komentarzach..

Dziekuje i Pozdrawiam oraz Zycze Milej Gry :)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eit.pun.pl www.avonismt2.pun.pl www.forkss.pun.pl www.patnw.pun.pl www.ridersi.pun.pl